Тематические сайты

Новости Украины

На деяких перехрестях можна повертати на червоне світло

19 Февраля 2008

В Хмельницькому на деяких перехрестях, в рамках експерименту, дозволено повертати праворуч на червоне світло  

 

Про це сповіщає квадратна табличка з зеленою горизонтальною стрілкою, що встановлюється на рівні червоного сигналу світлофора. Однак повертати можна лише в тому випадку, якщо це не перешкоджає руху інших транспортних засобів та пішоходів.  

Всього в обласному центрі налічується близько десяти перехресть, де діє нове правило повороту. Це перехрестя вул. Купріна та Кам’янецької, Грушевського і Толстого та інші.  

«Експеримент було впроваджено з метою зменшення пробок, і на деяких перехрестях він дає позитивні результати. Ми плануємо впроваджувати таке правило повороту і надалі. Для цього ми вивчаємо дорожній рух на інших перехрестях нашого міста», - повідомив старший інспектор з профілактичної роботи відділу ДАІ УМВС України в Хмельницькій області Андрій Прокопенко. 

Почитать ещё

1. Компания Apple уже представила новую модель смартфона основанной на 2-х ядерном процессоре А5, а также оснащенной восьми мегапиксельной камерой.
2. У Вас ещё нет в автомобиле GPS-навигатора, для этих целей можно использовать мобильные устройства Нокиа. С новой услугой Nokia Maps Вы имеете все возможности для полноценной GPS-навигации. Nokia Maps дает Вам возможность точной навигации при помощи голосовых подсказок.
3. Оформить полис Автогражданки (ОСГПО) за 5 минут можно тут
Стильная навороченная автомагнитола Cyclon SDV-7011 GPS, имеет: GPS-модуль, ТВ-тюнер, Поддержка RDS, Bluetooth, Громкую связь, Приглушение звука.
новости по тэгу: Украины
Автор: Денис ШАШЕНОК
Источник: http://lanos.com.ua/
<< Предыдущая
Штрафи за порушення правил дорожнього руху можуть...
Следующая >>
В марте бензин может подорожать на 20-25%

Почитать ещё